פתיחת חברה או עוסק מורשה

אם אתם מתלבטים לגבי פתיחה של עוסק מורשה או חברה בע"מ, תדעו לכם שישנם מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים באופציה כזו או אחרת. לאורך המאמר נזכיר מספר יתרונות וחסרונות שאתם צריכים לקחת בחשבון אם אתם רוצים להבטיח את הסיכויים שלכם לבחור באפשרות שהכי טובה לכם.

  • גובה ההכנסות – אם הגעתם לחבות המס המרבית עם העסק שלכם, יהיה כדאי לכם לבחור באפשרות של פתיחת חברה בע"מ, שכן כך תוכלו לצמצם את חבות המס ל – 25%, וזאת בהנחה והכסף נשאר כחלק מהכסף של החברה. אם אתם בוחרים להוציא את הכסף לשימוש אישי, חבות המס תעלה לרף המקסימלי.
  • ניהול שונה לחלוטין – חברה בע"מ זו ישות משפטית עצמאית, וזאת בהשוואה לעוסק מורשה. הפרוצדורה הניהולית הנה שונה לחלוטין, ועליכם לקחת זאת בחשבון. ניהול חברה זה דבר שנחשב ליותר מורכב ודורש מכם היעזרות בשירותים של עורך דין רואה חשבון שינחו אתכם בדבר הדרך הנכונה שבה עליכם ללכת.
  • נושא התדמית – אם התדמית של העסק שלכם זה משהו שאתם שמים בראש סדר העדיפויות שלכם, כדאי לדעת שחברה נתפסת בציבור כגורם כלכלי גדול יותר ובעל משמעות כבדה יותר, בהשוואה לעוסק מורשה. כך שאם אתם רוצים לשדר זאת, אל תשכחו את העובדה הזו.

להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים לפני קבלת החלטות

אם אתם רוצים להבטיח את הסיכויים שלכם להצליח על הצד הטוב ביותר, מה שאנו נמליץ לכם לעשות בחום זה פשוט להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים, אלו שיוכלו לעזור לכם במלאכת ניהול העסק שלכם ולוודא שאתם תקבלו בסופו של דבר את מה שאתם מצפים לקבל, קרי ניהול מוצלח של העסק.

כמובן שלעתים אתם תוכלו להתמודד עם כל מלאכת הניהול בעצמכם, כך שאם זה משהו שמטריד אתכם ואתם פשוט לא בטוחים לגביו, מה שאנו נמליץ לעשות זה קודם כל לפעול לפי הידע שבו אתם מחזיקים. אם אתם יודעים כיצד להתמודד עם הנהלת חשבונות, ניהול של עוסק מורשה זה משהו שיכול להיות שתצליחו לעשות בעצמכם, אבל פתיחה של חברה זה משהו שפשוט חייבים לעשות לאחר התייעצות עם עורך דין.

עתיד פיננסי עצמאי – החלום יכול להיות אפשרי

אם תמיד יצא לכם לחלום על הצלחה פיננסית בתור עצמאים שמממשים את השאיפות שלהם בעולם העסקי, תדעו לכם שזה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם אם רק תדעו להגיע עם המוטיבציה הנכונה ומספיק רצון לעבוד קשה במידת הצורך.

להצליח בעולם התחרותי של היום זה לא הדבר הפשוט ביותר, אבל אתם פשוט צריכים להיות מספיק עקביים ועקשנים עם מה שאתם בוחרים לעשות, וזה משהו שיעזור לכם לדעת שאתם נמצאים בדרך הנכונה למען הצלחה כלכלית. פשוט תתנו כל מה שאתם יכולים.