בין לקוחות החברה

בעמוד זה מופיעים עסקים וחברות אשר שכרו את שירותינו ונהנו ממגוון הפתרונות שאנחנו ב-Yam-net מציעים.

המריץ פלאש

 

 

חברת המריץ פלאש (HFD): חברה העוסקת במתן פתרונות הפצה ושילוח
בפריסה כלל ארצית. החברה פונה הן לקהל בעלי העסקים והחברות בישראל והן ללקוחות פרטיים. פרט לשליחויות מציעה המריץ פלאש גם שירותי אחסון סחורות, משלוחים לאתרי אינטרנט, הצמדת שליחים, הובלות של ציוד כבד ושירותי הפצה נוספים.

 

 

 

 

חנות הטבע מד-הרבל: חנות אינטרנטית (קטנה ומטריפה) לקניית כל סוגי תוספי חנות הטבע מד-הרבלהמזון והוויטמינים. הייחודיות של
מד-הרבל היא שבנוסף לתוספי התזונה המוכרים הם מציעים מוצרי טבע בפיתוח אישי של ד"ר רפי רוזן מי שנחשב לאחד המומחים הגדולים בישראל לתחום הטיפול ברפואה סינית לרכישה בחנות. עוד מציעים במד-הרבל קבלת אבחון לשון מד"ר רוזן ללא תשלום.

 

אדרנלין

 

 

 

 

קבוצת אדרנלין: קבוצה המעבירה אימוני כושר קרבי והכנה לצה"ל ומעסיקה את
מיטב המדריכים ומאמני הכושר הקרבי בישראל. לנערים רבים בגילאים שלפני צבא יש חלום אחד ברור – לשרת ביחידה קרבית מובחרת. אדרנלין עוזרת לנערים אלה להגשים את החלום הזה ולוקחת אותם לקצה גבול היכולת שלהם בדרך להפיכתם ללוחמי העילית הבאים של צה"ל.

 

 

 

 

 

פורטל ההדפסה על מוצרים Printall: פורטל שהוקם במטרה לרכז את כל שירותי התחום printallבמקום אחד. בין היתר ניתן להשתמש במעצב חופשי לשימוש על מנת ליצור לעצמכם עיצובים למוצרים רלוונטיים. כמו כן, תוכלו לאתר סניפים של חנויות ועסקים שמספקים שירותי הדפסה על מוצרים באזור מגוריכים וליצור עמם קשר בקלות דרך האתר.

 

 

msn נדל"ן לוגו

חברת ייזום ושיווק הנדל"ן MSN: פרויקטים רבים שיווקה החברה בשנים האחרונות, ביניהם פרויקט קוואטרו ברמלה,
פרויקט כנרת Cview, בניין סוהו בקריית ביאליק ולאחרונה את פרויקט 'יוניברסיטי' בעפולה. מנהל החברה גיל מולכו מאמין שהשקעה בנדל"ן מקצרת את הדרך לרכישת דירה בישראל. למידע נוסף אודות פרויקט עפולה לחצו כאן.