העסק שלכם הוא הרבה יותר מרק עבודה, מדובר על מפעל החיים שלכם, הדרך שלכם לבוא לידי ביטוי, האופן שבו אתם מנסים לתרום ולעזור לאנשים אחרים וכמובן גם כדי לעשות לביתכם ולמשפחתכם עתיד טוב יותר מבחינה כספית. הפרסום והשיווק הוא שלב משמעותי בתהליך ההתפתחות של העסק שלכם ולמרות שהפרסומות ברדיו, בעיתון, בשלטי החוצות ואפילו בטלוויזיה עדיין איתנו כולם היום כבר מבינים שהאינטרנט זו הפלטפורמה הטובה ביותר לפרסום. נסו לחשוב כמה אחוז מהיום אנחנו מבלים באתרים השונים ברשת, במייל, בטוויטר, בפייסבוק, במנועי החיפוש ובהחלט אפשר לומר שפרסום במקומות האלו אפקטיבי הרבה יותר מכל פרסום במקור אחר. כל תהליך הפרסום והשיווק עובר שינוי, אוטומציה של השיווק הוא תהליך מבורך ובלתי נמנע, תהליך שבו השיווק והחשיפה של העסק שלכם הופכת להיות אוטומטית ובמקום שתעבדו קשה על כל מסר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, יש מי שעושה זאת עבורכם בצורה קלה ופשוטה.

אז איך זה עובד? השיטות האפקטיביות ביותר

אוטומציה של השיווק עם אטומי תוביל אתכם ואת העסק שלכם למקומות הרבה יותר גבוהים, תצמצמם פנייה ללקוחות לא רלוונטיים, תחזק את הקשר עם הלקוחות המעוניינים, תחשוף את המוצרים שלכם ליותר אנשים ותעניק לכם מדד מסוים על ההתעניינות של הציבור בעסק שלכם. אז איך בעצם זה עובד? אם עד היום הייתם משתמשים בשיטת המיילים הנשלחים לרשימת התפוצה למשל, עכשיו אתם יכולים לעשות זאת באופן אוטומטי מבלי להרגיז את הלקוחות הפוטנציאליים, מבלי להציף אותם בהודעות שיימחקו מיד ומבלי לעורר אצלם אנטגוניזם מיותר. בעזרת עבודה נכונה תוכלו לסנן את מי שלא מעוניין במוצרים שאתם מציעים על ידי כך שתבקשו מהלקוחות להשיב חזרה האם הם מעוניינים במוצר או בשירות שהעסק שלכם מציע. אם לדוגמה שלחתם אלף מיילים וקיבלתם תשובה משלוש מאות לקוחות כבר חסכתם לעצמכם עבודה מיותרת מול השבע מאות לקוחות שנותרו. לאחר שקיבלתם את האישור על הלקוחות המעוניינים תוכלו לשלוח להם את אותה השאלה לאחר חודש וכך תסננו עוד לקוחות שאולי התעניינו בעבר במוצרים שלכם אבל עכשיו זה כבר לא רלוונטי עבורם.

העולם מתקדם, השיווק עובר שינוי וגם עבור העסק שלכם מה שהתאים לפני שלוש, חמש או עשר שנים כבר אינו מתאים היום ולכן עליכם לשנות את החשיבה כדי להיות חלק מהקדמה הזו. דוגמה נוספת לשיווק אוטומטי ואפקטיבי הוא שליחת הודעות מתוזמנות ברשתות החברתיות וכך במקום לפרסם בכל שעה או שעתיים מוצר חדש אתם פשוט יכולים לפרסם את כל המוצרים באותו זמן אך לתזמן אותם לשעות שונות. השינוי בצורת השיווק מאפשרת לנו להשקיע זמן רב יותר בפיתוח המוצרים שלנו, בקשר מול הלקוחות, ברעיון חדש לצורת העבודה ועוד כי השיווק שבעבר היינו משקיעים בו זמן רב פשוט עובד עבורנו באופן אוטומטי.