מהירות גלישה בעסק

המחשב הביתי, המחשב הנייד, הטלפונים החכמים, האייפדים והטבלטים הפכו להיות החברים הקרובים ביותר שלנו. על מנת שנוכל להפיק מהם את המירב וליהנות מכל המכשירים האלו בצורה מקסימאלית אנו חייבים אינטרנט מהיר שלא יתקע אותנו כאשר אנחנו עובדים, מתעדכנים באתרי החדשות, רוכשים מוצרים חדשים או סתם מעבירים את הזמן ברשתות החברתיות. בדיקת מהירות גלישה זו בדיקה פשוטה וקלה שאפשר לעשות בכל בית ולמנוע את הטרטור מול חברת האינטרנט. בביצוע יעיל ונוח תוכלו להבין בדיוק למה האינטרנט שלכם קצת מזייף מבחינת המהירות ואיך תוכלו לגרום לגלישה שלכם להיות הרבה יותר מהירה.

 

מיקום הראוטר בבית 

לא כולם בקיאים בכך אבל מיקום הראוטר הוא הדבר הראשון שיש לבדוק כאשר האינטרנט מציג לכם אות חלש כאשר אתם מנסים לגלוש דרך הנייד או המחשב הביתי. אם תבצעו בדיקת מהירות באתר סלקום תוכלו לראות בעצמכם שמיקום הראוטר ליד קירות עבים, בארון סגור או בחדר ממ"ד ייאט משמעותית את האינטרנט בביתכם ויקטין באופן ניכר את ההנאה שלכם מהאינטרנט. הדבר הראשון שיש לעשות כאשר מבצעים בדיקת מהירות גלישה היא מיקום הראוטר בחדר מרכזי, עדיף כמובן בסלון כדי שהאות יהיה חזק בכל החדרים בבית ואפילו במרפסת או בגינה.

 

אל תתנו לשכנים לגלוש על חשבונכם

מי לא מכיר את התופעה המרגיזה והלא מנומסת שבה השכנים מחפשים את הוויפיי הפתוח וגולשים על חשבון הפס שלנו. סיסמא מורכבת שידועה רק לבני הבית תמנע מהשכנים לחגוג על חשבונכם ואתם תוכלו לגלוש במהירות בכל זמן ובכל מקום בבית. אחת הסיבות העיקריות לגלישה איטית היא מספר מכשירים שגולשים על אותה רשת בו זמנית. אם זה האחים, ההורים או בן או בת הזוג אז זה בסדר, אם זה השכנים זה כבר הרבה יותר מעצבן ופחות לגיטימי.

 

כיוון האנטנה בצורה נכונה

במקרים רבים האנטנה שמחוברת לראוטר קצת עקומה או שאפילו קצת שבורה, מה שיכול לפגוע משמעותית בראוטר שלכם לספק עבורכם אינטרנט מהיר ונוח. כיוון האנטנה בצורה נכונה, כלומר כלפי מעלה ושהאנטנה פתוחה עד הסוף יכולה לסוף שים לטעינה של העמוד שאליו אתם רוצים להיכנס ותאפשר לכם לגלוש בכמה חלוניות במקביל.

 

 

בירור מול ספק האינטרנט

אם ביצעתם את כל הפעולות הרשומות מעלה ועדיין האינטרנט זוחל בביתכם כמו צב כנראה שאתם צריכים להתקשר לחברת האינטרנט שלכם. בדיקת מהירות גלישה בחברת סלקום תיעשה במהירות ובקלות ולאחר מכן תוכלו שוב לגלוש במהירות הרצויה. בדיקת מהירות גלישה לא חייבת לקחת זמן רב מזמנכם ולא מצריכה עבודה קשה ומורכבת, בסך הכל מדובר במספר פעולות קלות ביותר שיכולות לשנות עבורכם את חוויית הגלישה באינטרנט. בכל בית בישראל האינטרנט הוא הבסיס להרבה מאוד דברים, המהירות שלו יכולה לחסוך לכם זמן והרבה מאוד עצבים מיותרים.

 

מיתוג עסקים באינטרנט

הרשת היום קובעת את חוקי המשחק, כולנו מסתמכים מאוד על העולם הוירטואלי ועסק שממותג באופן הנכון ברחבי הרשת הוא עסק שמגדיל מאוד את סיכויו להצליח ולטפס כלפי מעלה. בדיקת מהירות גלישה זו הבדיקה הראשונה שכל בעל עסק או בעל חברה חייב לבצע, השם הטוב של העסק או החברה ייקבע הרבה על פי האתר שהוא מציג לגולשים ברשת ולכן יש להשקיע בכך משאבים רבים. מיתוג עסקים זה תהליך שמתחיל בצעדים גדולים שלאט לאט הולכים ומתרחבים, בדיוק כמו בניין גבוהה שחייבים להיות בו יסודות חזקים ומוצקים והדברים נכונים גם לגבי המיתוג העסקי ברחבי הרשת. מדובר בתהליך איטי אבל בטוח שקיצורי דרך בו יכולים דווקא לעשות את האפקט ההפוך ולדרדר את העסק שלכם.