היזם אמיר יקותיאל, מביא גישה חדשה בנדל"ן, של החייאה לשטחי מסחר.

עצם ההתעסקות של היזם אמיר יקותיאל בבניית שטחי מסחר, היא רוח חדשה ומרעננת לנדל"ן הישראלי, שהתמקד עד עכשיו בעיקר בבנייה לצורך מגורים.

למה צריך שטחי מסחר?

מה החשיבות של שטחי המסחר? שטחי המסחר תורמים לאוכלוסייה במספר תחומים:

  • מרכז בו יכולה האוכלוסייה לערוך קניות
  • מרכז משיכה ובילוי לצעירים.
  • הגדלת מקומות התעסוקה עבור האוכלוסייה, ובמיוחד עבור הצעירים.

למקומות מסחר ובילוי, יש חשיבות בכך שיכולים להעסיק צעירים רבים חסרי ניסיון במקצועות כמו: מוכרים, מלצרים, דיילי שירות, וכו'.

היזם אמיר יקותיאל הבין את החשיבות בפיתוח שטחי מסחר, ולכן דאג לבצע השבחה של שטחי מסחר קיימים, על ידי תמהיל מסוים של עסקים המושך קונים.

הגדלת כמות הקונים בשטחי מסחר, על ידי יצירת שילוב נכון של עסקים:

אמיר יקותיאל זיהה מספר מרכזים מסחריים, והצליח להפוך אותם למרכזי מסחר מרכזיים ושוקקי חיים, באמצעות יצירת שילוב נכון של עסקים.

הזים אמיר יקותיאל הבין שכדי ששטח מסחרי יהיה פעיל ועם הרבה קונים, יש להביא שילוב מסוים של עסקים מוצלחים למקום.

 נסקור מספר דוגמאות של מרכזי מסחר שטיפח היזם אמיר יקותיאל:

  1. קפה נטו+ צומת ספרים בהוד השרון
  2. קפה קפה בהוד השרון
  3. מרכז לעיצוב ופנאי בהוד השרון

הייחודיות במרכזים אלו, היא שהיזם אמיר יקותיאל רכב נכסים במקומות מרכזיים בעיר הוד השרון, ובהשקעה קטנה הפך אותם למרכזי קניות ובילוי מצליחים ומובילים.

מרכז מסחרי של הוד השרון

היזם אמיר יקותיאל חבר אל עוד אנשי נדל"ן, בשביל הקמת פרויקט של מרכז למסחר ולמשרדים. פרוייקט זה יגרום להעברת עסקים ומשרדים אל העיר הוד השרון, ובכל יגרום לפיתוח העיר, ויצירת מקומות תעסוקה חדשים בעיר. המרכז המסחרי ייתן פתרון לתושבי האזור שזקוקים לשטחי מסחר באזור הוד השרון, ויחסכו בכך את הפקקים מדי בוקר לתל אביב, או למקומות אחרים שנאלצים לשכור בגוש דן.

המרכז המסחרי החדש יהיה שוקק חיים בגלל שיכלול מגוון רחב של עסקים, וביניהם עסקים של בידור ובילוי.

טחנת קמח ישראלית

היזם אמיר יקותיאל, מתכנן להפוך את טחנת הקמח הישנה בדרום תל אביב, לשטח של מסחר ומגורים. במתחם יש את הטחנה שהוגדרה כמבנה לשימור, ורחבה שתשמש חנייה עבור הפרויקט, בפרויקט יהיו שטחי מסחר, ודירות קטנות למגורים.

יקותיאל

פרויקט טחנת הקמח, נמצא קרוב אל אזור פלורנטין, והשכונות של דרום תל אביב, וקרוב אל פרויקט הרכבת הקלה בתל אביב.

איתור השוכרים בשטחי המסחר:

היזם אמיר יקותיאל משקיע תכנון במציאת השוכרים לשטחי המסחר. היזם אמיר יקותיאל מאתר עסקים מובילים וידועים, שימשכו קונים רבים.

בשטחי המסחר שמתכנן היזם אמיר יקותיאל, הוא נותן אפשרות לבעלי עסקים מהאזור לרכוש או לשכור שטח. בדרך זו, יוצר גיוון בעסקים אשר יאכלסו את המרכז המסחרי. גיוון זה יביא יציבות למרכז המסחרי.